Kogemus

Osaühingu Balti Puurkaev 18liikmeline meeskond on Teie teenistuses alates 2008. aastast. Meil on  rohkem kui 4000 kaevu rajamise kogemus ning võimekus puurida kuni 160 meetri sügavusele. Teeme töid üle Eesti ja aasta läbi, kuni 10kraadises pakases. Klientideks on valdavalt eraisikud, aga ka ärikliendid.

Litsentseeritud

Oleme litsentseeritud tööde teostaja. Meil on hüdrogeoloogilised tööde tegevusluba nr KHY000043, ehituse tegevusluba nr EEH004346, projekteerimise tegevusluba nr EEP001699 ja veeuuringu tegemist lubavat atesteering nr 1082/13. Meil on Eesti Võlausaldajate Liidu väljastatud turvalise partneri sertifikaat. Meeskonnas on pädevad hüdrogeoloog, insenerid, puurmeistrid ja registripidajad, kes Teid meeleldi abistavad.

Kliendid meist

"Protsess oli lihtne, kuna kõik dokumendid vormistati nende poolt."

 

          Marianne, Saaremaa

Täisteenus

Pakume terviklahendusi, aitame dokumentide vormistamisel, anname nõu kogu protsessi ajal ning ka pärast tööde tegemist. Teenusteks on puurkaevude ja -aukude projekteerimine, puurimine, läbipesu ja likvideerimine. Maakütte projekteerimine, puurimine ning paigaldamine. Septikute, mahutite, puhastite, pumpade ja muude rajatiste paigaldus. Veevärgi ja kanalisatsiooni rajamine. Kaeve- ja üldehitustööd. 

"Välja on kujunenud pikaajaline koostöö. Alguses tellisin puurkaevu, hiljem ka täislahenduse veevarustusele ning regulaarse kaevu läbipesu."

       Karl, Narva

Tänapäevane masinapark 
Vaata siit pilte, milliseid masinad kuuluvad meie masinaparki. 

"Töö oli kiire ja korralik. Puurijad asjalikud ning vastutulelikud. Julgen soovitada ka oma naabritele."

       Raido, Pärnumaa