Meist

Kogemus

OÜ Balti Puurkaev 17 liikmeline meeskond on Teie teenistuses alates 2008. aastast. Meil on  rohkem kui 2000 kaevu rajamise kogemus ning võimekus puurida kuni 160 meetri sügavusele. Teeme töid üle Eesti ja aasta läbi, kuni –10 kraadises pakases. Klientideks on valdavalt eraisikud, aga ka ärikliendid.

Litsentseeritud

Oleme litsentseeritud tööde teostaja. Meil on hüdrogeoloogilised tööde tegevusluba nr KHY000043, ehituse tegevusloa nr EEH004346, projekteerimise tegevusluba nr EEP001699 ja veeuuringu tegemist lubavat atesteering nr 1082/13. Meil on Eesti Võlausaldajate Liidu väljastatud turvalise partneri sertifikaat. Meeskonnas on pädev hüdrogeoloog, pädevad insenerid, puurmeistrid ja registripidajad, kes Teid meeleldi abistavad.

Täisteenus

Pakume terviklahendusi, aitame vormistada kõiki dokumente, anname nõu kogu protsessi ajal ning ka pärast tööde tegemist. Teenusteks on puurkaevude ja –aukude projekteerimine, puurimine, läbipesu ja likvideerimine. Maakütte projekteerimine ning puurimine ja paigaldamine. Septikute, mahutite, puhastite, pumpade ja muude rajatiste paigaldus. Kanalisatsiooni rajamine. Kaeve– ja üldehitustööd. Ainukesena Eestis pakume Teie puurkaevule 30aastast garantiid (juhul kui teostate vähemalt 5a tagant regulaarset puurkaevu läbipesu).